Sales Advisor Vodafone Store DEVA – IPP

 

Vodafone Store Deva


Vino alături de noi, în rolul de Sales Advisor!

Dacă:

 • ești pasionat de tehnologie;

 • comunici ușor, îți plac provocările și ești orientat către rezultate;

 • te adaptezi rapid la schimbare și păstrezi o atitudine pozitivă;

 • ai, preferabil, minim 6 luni de experiență în vânzări, consultanță clienți, telesales sau merchandising;

 • ai cunoștințe de limba engleză nivel conversațional;

 • diplomă de bacalaureat sau studii universitare.

Descrierea jobului

Te vrem în echipa noastră!

În Vodafone vei găsi o echipă de Sales Advisors entuziaști, alături de care vei oferi consultanță spre vânzare clienților, în magazinele specializate, promovând produsele și serviciile companiei.
Rolul tău este de a:

 • crește experiența brandului Vodafone, asigurând vizibilitatea maximă a mărcii în cadrul magazinelor;

 • oferi clienților experiențe digitale bogate prin intermediul tehnologiei, al produselor și serviciilor Vodafone, furnizând în același timp consultanță în privința funcționării și utilizării acestora;

 • răspunde nevoii clienților adresați prin programele de Telesales sau Customer Support, derulate în funcție de nevoile de business.

Ce beneficii îți aduce noul rol?

 • Oportunitatea de a lucra în cadrul unei companii multinaționale și de a fi printre primii care află despre ultimele noutăți din sfera tehnologiei;

 • Program de training intens, susținut ulterior de pregătire și suport pentru a susține dezvoltarea ta profesională;

 • Oportunitatea de promovare în carieră;

 • Pachet de beneficii (telefon de serviciu și abonament nelimitat de voce și date; bonusuri ce recompensează performanța individuală și pe cea de echipă; tichete de masă; abonament medical la o clinică privată).

Aplică trimițând CV-ul tău pe adresa recrutare@in.store.ro

Descrierea companiei

Cine suntem?

IPP (Instore Power Provider) este furnizorul Vodafone România pentru servicii de Sales Advisor.

Vodafone este cel mai mare operator de servicii mobile și fixe în Europa și cel mai mare furnizor de servicii IoT din lume. Operăm rețele mobile și fixe în 21 de țări și 49 de rețele mobile partenere. Vodafone Group are peste 300 de milioane de utilizatori ai serviciilor mobile, peste 28 milioane de utilizatori ai serviciilor de broadband fix, peste 22 de milioane de clienți ai serviciilor TV și peste 130 milioane de dispozitive IoT conectate.
Susținem diversitatea și incluziunea prin politicile noastre, apreciem și tratăm cu respect toate persoanele, indiferent de rasă, etnie, dizabilitate, vârstă, orientare sexuală, identitate de gen, credință, cultură sau religie.
Totodată, Vodafone ia măsuri importante pentru a limita impactul companiei asupra planetei prin reducerea emisiilor de gaze cu efect de seră cu 50% până în 2025, până la net zero până în 2040, prin achiziția de 100% energie electrică din surse regenerabile până în 2025 și până în iulie 2021 în Europa, reutilizând, revânzând sau reciclând 100% din echipamentele noastre de rețea care devin redundante.