Inginer Calitate

Angajator : SEWS-Romania

Responsabilitati principale:

•Asigura mentinerea standardelor de calitate;
•Monitorizeaza si imbunatateste calitatea productiei;
•Raporteaza managementului superior cu privire la indeplinirea standardelor de performanta;
•Aplicarea procedurii de 3P in productie;
•Interpretarea desenelor de la client;
•Analiza defectelor/reclamatiilor de la client
•Initiaza si asigura colaborarea cu Departamentul Productie.

Cerinte:

•Studii superioare tehnice ;
•Experienţa în domeniul calitatii constituie un avantaj (TS 16949);
•Cunoştinţe operare PC (Word, Excel, Power Point) – nivel mediu;
•Cunoştinţe de limba engleză (scris, vorbit, citit) – nivel mediu;
•Abilităţi de comunicare, capacitate organizatorică, iniţiativă, operativitate.

Oferim:

•Sansa de a-si pune in valoare pregatirea profesionala lucrand într-o echipă tânără, într-o firmă multinaţională dinamică;
•Loc de munca sigur, salariu corespunzator responsabilitatilor,  posibilitati de promovare.

Candidaţii sunt rugati sa isi  depuna un curriculum vitae la Receptie sau prin e-mail la adresa: recrutare@sews-e.com, până în data de 25.09.2018